| SilverRetriever a întrebat:

Buna ziua!
Stie cineva daca site-ul generalmotor.ro este de incredere? Vreau sa imi cumpar o sa de piele si niste mansoane de piele pentru bicicleta mea dar mi se par prea ieftine. Saua este 29 lei, iar mansoanele 8.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| 17Ioana a răspuns:

Ca sa verifici un site, te duci la sectiunea contact, daca gasesti in datel de contact datele firmei, este ok. Dupa cauti pe google verificare firma M Finante, intrii pe primul link si verifici firma de pe site-ul respectiv. Daca firma exista si nu are datorii, este tot ceea ce trebuie! Spor la cumparaturi!