| Allexxxxx0 a întrebat:

Buna ziua, știți cumva in cât timp ajunge un colet prin fan curier sau orice firma de curierat din Franta in România?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fan curier nu lucreaza in franta!
Coletele internationale vin cu posta romana si numai cand platetsi sute de euro, vin cu curier special precum DHL sau Fedex.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cu ce trimiti, desi e scump dhl il duce in 3-4 zile
dpd e mai ieftin cam intr-o saptamana ar trebui sa ajunga

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine ii spune Violetei din partea mea ca mananca rahat ca Fan nu livreaza in Franta?

Nu de alta, dar site ul lor o cam contrazice si tot ea se crede desteapta.

https://www.fancourier.ro/wp-content/uploads/2016/09/21_10_Rutier-RO.pdf

Răspuns utilizator avertizat
| Crhis a răspuns:

O saptamana daca ai ales livrarea standard