| Raul_Pintea_1994 a întrebat:

Vine ziua unui prieten si voiam sa ii cumpar un breloc personalizat in forma de masina ( mai exact vw GTI ). Stie cineva unde se pot face altfel de brelocuri? Am gasit undeva in forma de audi sau vw beetle dar atat sad

Răspuns Câştigător
| Anonim2006 a răspuns:

Salut! Am găsit un site care poate te va ajuta. ://brelocauto.ro/brelocuri/breloc-chei-pentru-volkswagen-golf-gti-negru/. Sa te distrezi la ziua lui!

2 răspunsuri:
| Daniel09857 a răspuns:

Cauta pe net, livrarea este rapida, tu cauti brecol cu VW iar acum cateva zile erau cativa pe TPU care cumparau un VW pentru ziua de nastere a unui prieten laughing) No offense

| Raul_Pintea_1994 explică (pentru Anonim2006):

Multumesc :-D