| BunaaHaiPa a întrebat:

Bunaaa, Vreau si eu o lista cu magazinele din Bucuresti unde au Skateri pentru fete. :d Si vreau sa imi spuneti unde este exact acel magazin. Multumeeesc Funditaaa >; d

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| BetterThanDrugs a răspuns:

Bunahappy
Poi in toate mall'urile au skateri si pentru fetehappy
Si mai incearca in IDM au niste skateri tariwinking
Cel putin eu de acolo imi cumpar skaterii

Succes:*

| βσσblėėŝ a răspuns:

Hmm:-s
pai nu'ss din bucuresti dar era unul in mall cotriceni
si daca vrei comanda de aici www.americanskate.shop.ro
sunt foarte buni si sunt si frumosi:X

| InoTkd95 a răspuns:

S8terii se gasesc acum oriunde big grin