| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaaa, de unde as putea lua decoratiuni de Craciun?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

De la toate magazinele care au jucarii sau obiecte de casa. Se mai gasesc si la piata pe tarabe, la mall-uri prin magazinele mixte, samd.

10 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Sunt peste tot in magazine.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Comanzi pe internet unde poți să alegi ce iti place

| cristi202 a răspuns:

O fi vreun E.T. venit de curand pe planeta asta, si nu se descurca inca... happy

| aragazfermecator a răspuns:

Din piață

| Lioana a răspuns:

Kaufland, Lidl, Cora, Carrefour, Auchan, Pepco, si multe alte magazine.
Sunt peste tot in perioada asta.

| Scorillo a răspuns:

De la aprozar, farmacie, ferometal, etc.
Mai poti lua de la un Mol, Jumbo, Jisk, Pepco - dar vezi sa nu te prinda.

| IceRope a răspuns (pentru cristi202):

laughing

| ___Enzo a răspuns:

La Jumbo, Pepco etc.

| darrio2007 a răspuns:

Supermarketurile si alte magazine sunt pline de asa ceva. Iar tu nu stii de unde?
Parca traiesti pe sub pamant.

| dullcat a răspuns:

Eu as zice ca poti sa iti cofectionezi tu in fiecare an si in modul asta economisesti bani, plus ca ai ceva mult mai original decat toate chestiile made in China, in fabrici unde muncitorii sunt platiti cu nimic. Daca ai copil puteti face impreuna, este creativ si educativ in acelasi timp.E plin internetul de idei diy.Si mie imi place sa imi rezerv putin timp, in fiecare an, sa fac niste decoratiuni inainte de a impodobi bradul.