| hotstyle a întrebat:

Buna unde as putea gasi niste decoratiuni de craciun online ieftine? funda pliz

7 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna!
Gasesi in Carrefour,Real,Kaufland, prin toate astea se fac foarte multe promotii inainte de Craciun si gasesti orice la preturi foarte bunewinking! si daca mergi cu o zi, doua inainte de Craciun o sa fie la preturi si mai miciwinking

| AlinaaAli a răspuns:

Acum am vazut ca iti trebuia onlinebig grin cu toate ca daca vrei ieftine, fa un pic de miscare si mergi sa iti cumperi, iesi mult mai ieftin decat online!

| Rolleer a răspuns:

Buna, uita-te pe VIVRE:
LICHIDARE DE STOC
Pregateste-te pentru ultima lichidare a sezonului! Daca nu ai reusit sa achizitionezi produsele preferate, acum ai ocazia. Articolele din aceasta campanie vor fi livrate la tine acasa in maxim 48 de ore dupa ce ai facut comanda. Grabeste-te, STOCURILE SUNT LIMITATE!: http://bit.ly/QyRmav

| vladul a răspuns:

Eu mi-am luat de pe www.b2day.ro. Unele decoratiuni de craciun sunt chiar ieftine la ei si ce tine de livrare...nota 10

| iiPucca a răspuns:

Http://www.okazii.ro/cautare/decoratiune+craciun.html?autoc=select iti faci un cont si dai comanda de ce doresti si iti vin ini cateva zile
funda?:D :o3