| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa un ceas subacvatic, care sa reziste la scufundari de pana la 100 de metri? Ce marca imi recomandati?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:3pSmKJykOEsJ:ro.wikipedia.org/wiki/Ceas_etan%C5%9F_de_scufundare+ceasuri+subacvatice+rezistente+la+scufundari&cd=2&hl=ro&ct=clnk&gl=ro
cred ca iti ajunge asta.

| sk8tarantula a răspuns:

Tatal meu are unul care rezista la 250 de metri si a costat 50 de euro. Unul care rezista la 100 de metri costa in jur de 100 de lei.(din cate am vazut eu)Succes la cautat!