| adelina_pascu a întrebat:

Cam cat costa un hamac si unde pot sa gasesc asa ceva?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Depinde de tipul de hamac. Poti sa alegi intre unul cu plasa sau unul din material. Eu imi cumparasem in urma cu cativa ani unul cu plasa si am dat vreo 30 ron pe el... Le gasesti in magazinele cu articole sportive sau montane.
Uite un magazin cu sediul in oradea si posibilitatea de a comanda online: www.mormota.ro Au unul cu 60 ron si unul cu 29... doar ca vei plati transportul... Sau... in functie de orasul in care esti poti gasi la tine in oras magazine care aduc marfa de acolo... De exemplu in Timisoara Xsport-ul aducea marfa de acolo. Bafta!

12 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

In functie de greutatea ta alegi de aici:
www.onestop.ro/categorii-timp-liber-hamace-si-accesorii--10695-10868

Bula
| Bula a răspuns:

La articole sportive / turism (Praktiker, mol-uri etc).
Costa de la cateva sute lei in sus.

mlm
| mlm a răspuns:

Acum doua saptamani am vazut la PRAKTIKER, pretul nu ti-l pot spune ca nu sint sigura, de ce sa-ti dau o informatie eronata.Succes.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pretul nu il stiu, dar poti gasi la magazinele cu articole sportive, sau la supermarket-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cat de mare il vrei. www.onestop.ro aici gasesti de la 1oo lei pana la cateva sute...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Practiker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pretul e in jur de 300 roni. Praktiker happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe okazii.ro cauta hamac si din lista alege-l pe cel cu cele mai multe oferte, utilizatorul "plase"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum, in luna iunie 2009, este la oferta la Jysk, din pinza, la 24, 99. La Real sau Carrefour, din plasa de material sintetic, la vreo 20.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, intra pe http://www.minorswing.ro/, au niste hamace chiar tari. sunt mici compacte si au culori foarte vesele.

| silvio a răspuns:

Tocmai am vazut o oferta la Penny: 39.9 lei oricare din produsele HAMAC sau SCAUN HAMAC. Eu mi-am cumparat un scaun hamac, si e super. Hamacele astea de aproape 40 de lei sunt la fel de bune ca cele de cateva sute de lei, care nu prea isi merita pretul. Dar pentru un hamac, iti trebuie si un suport. Pentru asta, si nu numai, iti recomand sa vizitezi http://www.balansoare.webs.com Sunt curios care a fost alegerea ta, dupa atatea sfaturi:).

| EU_Ticketothemoon_1997 a răspuns:

Incepand cu 159 lei il poti avea...
www.ticketothemoon.ro