| Betty18 a întrebat:

Cand este perioada reducerilor in Arena Mall Bacau? nu sunt din bc si as dori sa stiu ca vreau sa imi iau haine pentru scoalabig grinbig grinbig grin

7 răspunsuri:
| Betty18 explică:

Ms pentru raspunsuri am fost ieri si erau super mari reducerile:Xlaughing

| uzzi92 a răspuns:

Toata luna august sunt reducerile de vara in toate magazinele. august si februarie sunt lunile cu reduceri daca nu ma insel. grabestetewinking

| marie a răspuns:

Sincer nu sunt cine stie ce, adica la ofice shoes sunt ieftine incaltarile, la takko nu mai spun hainele si sunt ft frumoase, accesoriile la melymello sunt ieftine, deci eu cred ca e o reducele, mai ales ca new yorker o jacheta ft grosuta e doar 50 de lei.nu e scump, doar vb de new yorkerbig grin

| bruno9432 a răspuns:

Este deja si se incheie la sfarsitul lui august. Am fost chiar week-endu asta acolo si crede-ma merita! Reduceri in adevaratul sens al cuvantului la toate firmele big grin

| adrian_7273 a răspuns:

A fost pe 21 augusthappy...

| bl00ndutza_9824 a răspuns:

A cam fost perioada reducirilor inca mai este din cate am inteles o sa dureze pana la 1 sepwinking

| clausisme a răspuns:

Haine de fite pentru scoala? Se termina pe 1 sept sper sa nu ajungi