| MaraM a întrebat:

Care ar fi cadoul perfect de majorat pentru un baiat care e fotograf? Pana in 100 lei daca se poate laughing))))

5 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Nu conteaza ce este fiindca un cadou daruit, este dat cu drag si este primit orice. Daca il cunosti foarte bine si stii cam ce ii place pana in 100 lei. ii poti lua acel lucru.

| untu a răspuns:

Daca nu ai gasit cadoul care il place, cel mai bine e sa dai niste banii si sa spui sa cumpere ce vrea el si ce-i place lui!

| Tinna666 a răspuns:

Platesti o fata si aranjezi o sedinta foto... draguta smug...

| dianabaumli a răspuns:

Un rucsac nou in care isi poate tine echipamentul...happy

| Aleexandraaaaa97 a răspuns:

Ai putea sa ii dai banii si sa nu te mai chiunui cu un cadou mai ales daca nu il cunosti foarte bine. Mai nou se dau bani nu cadouri