| aida009 a întrebat:

Care aveti relax and tone ce parere aveti despre el? Slabiti de la el?

2 răspunsuri:
| oanaX a răspuns:

Nu l-am folosit zilnic dar te simti mult mai bine dupa ce il folosesti, eu ma simt mai supla probabil pentru ca tonifica foarte bine muschii si pielea si ma simt ca dupa un adevarat masaj profesionist

| DCSHOE a răspuns:

Nu am dar nu cred ca e bun, adica niciun aparat nu poate face in locul tau exercitiile. Nu exista un aparat magic ca sa slabesti cat ai clipi... se slabeste in timp cu o alimentatie sanatoasa si mult sport! Stiu ca nu e raspunsul pe care l'ai vrut, dar asta e realitatea... Bafta!