| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca ar trebui sa mi-l cumpar : Samsung gallaxy fit? sau Samsung gallaxy Gio? sau mini?

4 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Dupa parerea mea, galaxy Gio: bateria tine mai mult decat la un Fit/Mini, are o rezolutie mai mare, procesor de 800MHz, fata de 600MHz cat are Mini, si intr-adevar, Fit are camera de 5mpx, pe cand Gio doar de 3, iar viteza de transfer prin Bluetooth e mai mare la Fit. Eu oricum raman pe ideea mea, Gio. Acum e alegerea ta, bafta!

| RubyDonnahue a răspuns:

Fit l-am si experimentat si sunt foarte multumita de el

| MariaRawr a răspuns:

GIO CLARRR! este mai bun. fit are o fata de 6 ani(vara-mea) si nu ii place si mini nu este in tocmai ok.laughing eu zic gio. am avut tel gio si m-a tinut 5 ani... si mi-a si cazut pe jos....de mullteee ori

| MyaMyuka00 a răspuns:

Hhmm galaxy fit caci are 5 mega pixeli la camera si se potriveste foarte bine unui baiat, de asemene si pretul este convenabil happy