| Necunoscutul2222 a întrebat:

Care dintre telefoane sunt cele mai bune? Samsung j5 2017 sau iphone se? Dau funda

Răspuns Câştigător
| kinderbueno99 a răspuns:

Samsung-ul sacadeaza la un moment dat, mai ales daca folosesti snapchat si alte aplicatii, asa va fi. Pe langa iphone, nu e chiar asa, parerea mea. Anul trecut si-a cumparat o prietena un Samsung j5 2016 si a inceput sa sacadeze dupa 2-3 luni, nu recomand... Acum depinde si de bugetul tau, daca iti permiti, ia-ti iphone 6s. Sau Samsung s6 edge/s7.

2 răspunsuri:
| CleanHeart a răspuns:

Samsung j5.

| Necunoscutul2222 explică (pentru kinderbueno99):

Ms mult