| fabian12345326 a întrebat:

Care este cel mai bun parfum original(dulce )pentru varsta de 15 ani?
Eu sincer sa fiu ma gandeam la un VERSACE EROS dar nu stiu daca este potrivit.
REPEDE VA ROGGG!

Răspuns Câştigător
| Directioner99 a răspuns:

Parfumuri dulci care miros bine sunt paco rabanne omlypea sau black xs

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parfumurile nu se aleg dupa varsta, ci dupa miros, daca tie iti place cel dulce sau idk ia-l pe ala.

| fabian12345326 explică (pentru anonim_4396):

Imi poti recomanda unul te rog?

| Directioner99 a răspuns (pentru Directioner99):

Olympea*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xeryus Rouge
dar de ce repede? esti pe moarte sau, de unde urgentele astea cu repede repedelaughing ca am mai vazut si la altii.