| akex a întrebat:

Care este cel mai bun parfum pentru barbati? Nu conteaza pretul

Răspuns Câştigător
| cryssu2008 a răspuns:

Preferatele mele sunt: Pacco Rabbane 1 Million Gold si Jean Paul Gaultier. (primul e dulce, al doilea intepator/tare)

11 răspunsuri:
| ChRoM a răspuns:

Imi plac mult parfumurile de la Dolce e Gabbana si Gucciwinking

| AddictedToMDMA a răspuns:

Eu unul folosesc 1 million - Paco Rabanne. Am folosit si Calvin Klein - Truth for man, dar nu se mai gaseste. Recomand 1 million sau Aqua di Gio.

| Iddi17 a răspuns:

Bunahappy

Play Boybatting eyelashes

Sper ca te'am ajutat:d.

| MadNNNeS a răspuns:

Nu exista "parfulul cel mai bun", cel mai bun parfum e cel care iti place tie, de ex. mie imi place Obsession Night de la Calvin Klein.

| klaudyu27 a răspuns:

Giorgio armani - armani code

| FashionDiva a răspuns:

1 Million sau Hermes

| ioana_8925 a răspuns:

cred ca Pacco Rabbane 1 Million e cel mai interesant - nu neaparat ca e si cel mai bun - dar intodeauna o femeie o sa isi spuna in sinea ei ca mirosi foarte bine daca folosesti acest parfum bafta!

| boxerimen a răspuns:

Un parfum barbatesc care mie imi place foarte mult este Cerruti pour homme.
Parfum senzual,lemnos pentru domni
Înviorător,strălucitor si ispititor
Se deschide cu note de portocală si bergamotă
Continuă cu note medii de coriandru, busuioc si anason
Încheie cu note de lemn de santal, lemn guaiac si cedru

Poti sa intri pe www.boxeri-men.com si gasesti acolo mai multe parfumuri si aduc orice parfum la comanda. Produsele lor sunt de calitate eu una am fost fff multumita.

| idcatalin a răspuns:

Gusturile nu se discuta, deci nu cred ca se poate vorbi de cel mai bun parfum. Mie personal imi place Hugo Boss. Daca vrei un top realizat de profesionisti il poti gasi pe :
http://www.topcadouri.ro/TOP-5-Parfumuri-Barbati.php

| ymdmirel a răspuns:

Cel mai tare parfum pentru barbati e clar egoiste de la Chanel http://www.aoro.ro/chanel/chanel-egoiste-100-ml-eau-de-toilette/! nimic nu se compara cu el. Imi mai place si aqva marine toniq care e mai acceptabil ca pret :D

| Filip23 a răspuns:

Ca si compozitie Issey Miyake bleu (se "deschide" cam dupa 2-3 ore, dar pateaza) si Paco Rabane -Black XS. Insa la un moment dat te plictisesti de compozitii si poti sa vrei arome mai tari. Atunci gusturile se diversifica.