| Sp3ciaL0pS a întrebat:

Am 15 ani si as vrea sa incerc un gen de parfum. Daca ati putea sa imi recomandati niste parfumuri de barbati de pe sit-uri cunoscute gen:Aoro! Si daca s-ar putea sa un parfum cu un miros mai dulce(gen Invictus). Pretul nu conteaza, dar nici foarte exagerat!

6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Daca iti plac parfumurile dulci-lemnoase, recomand aproape orice Issey Miyake (Nuit d'Issey, de exemplu). Personal imi place foarte mult si Gentlemen's Only de la Givenchy (nota de baza e portocala)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti tip. nu ai nevoie de asa ceva

| NAT0 a răspuns:

One million de la Paco Rabane, e criminal, orice privire o întorci. :X
sau uite încă două, Jean Paul Gaultier Le Male și Hugo Boss Bottled, însă tot one million rămâne cel mai frumos, după părerea mea.

| Sp3ciaL0pS explică:

Nu te-am intrebat ce parfum folosesti!

| Sp3ciaL0pS explică:

Imputita-i ma- t3! ti gan bor5t

| Richard01 a răspuns:

Be The Legend, Musk, Gentlemen's only.Depinde si ce gusturi ai.