| Sp3ciaL0pS a întrebat:

Am 15 ani si as vrea sa incerc un gen de parfum. Daca ati putea sa imi recomandati niste parfumuri de barbati de pe sit-uri cunoscute gen:Aoro! Si daca s-ar putea sa un parfum cu un miros mai dulce(gen Invictus). Pretul nu conteaza, dar nici foarte exagerat!

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Parfumul e ceva personal, ceva ce imi place si mi se potriveste mie mai mult ca sigur tie nu o sa-ti placa. In plus de asta, acelasi parfum miroase diferit pe doua persoane diferite (pentru ca se combina cu mirosul propriu) asa ca ce miroase bine pe mine s-ar putea sa nu miroase bine pe tine si invers.
Cel mai bine te duci intr-un magazin de parfumuri si mirosi la toate pana gasesti ce iti place.
Bafta.