| Any_2443 a întrebat:

Care este cel mai ieftin telefon touch screen?

Răspuns Câştigător
| Alii a răspuns:

1.La Germanos...Samsung corby - 549 lei, iar la Internity 551 lei
2. Lg cookie fresh - 449 lei(germanos), internity tot 449 lei
3.Eu am un ZTE CUTE la germanoos 359 lei iar la internity 364 lei
4.Mai e si Alcatel OT708 One Touch Mini la 319 lei
5. LG KP500 Cookie- 468 lei
6. LG KP502-447 lei
7.Samsung B3410 Delphi-449 lei
8.Samsung C3510 Genoa-529 lei
9.Samsung S3370-447 lei
10.Samsung S5230 Star-551 lei
Cam atat.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subscriu, şi eu vreau să aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este acel Alcatel albastru touch screen nu-i mai stiu numele exact / LG cookie este destul de ieftin si ar mai fi si Samsung corby si Samsung star happy Toate sunt in jur de 4-5 milioane

Altele mai ieftine nu stiu

| ChRoM a răspuns:

LG cookie cred

| ChristinaO a răspuns:

Nu stiu care e cel mai ieftin, dar pot sa-ti spun ca Alcatel ot708, e destul de ieftin, si dupa parerea mea e destul de bun

| AlinPlaya a răspuns:

Buna! Cred ca Samsung Corby...

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Cred ca Samsung Carby sau noul Nokia 5230...

| ikram a răspuns:

Nokia 5230 e vreo 750 lei, deci LG cookie fresh sau Samsung corby.
Oricum Nokia chiar daca e mai scump e mult mai bun (tocmai mi-am cumparat). Si poti sa-l cumperi la abonament.

| FANSELENA a răspuns:

Lg coockie am si eu de acela si am dat 4 milioane
acum este si la 3jumate