| Renesmee1 a întrebat:

Care este cel mai ieftin telefon cu touch screen?

Răspuns Câştigător
| gontaled a răspuns:

Pai ai de ales, cel mai ieftin este in jur de 300 de lei, LG t300 sau Samsung 3300 sau ceva de genu'. dar eu optez pentru LG ca am si eu unul si este foarte bun...

6 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Samsung Corby e foarte simpatic și costă 450 de lei la liber. Are culori diferite pentru carcasă, și e finuț pentru fete.
http://www.fonearena.com/blog/wp-content/uploads/2009/10/samsung-corby.jpg

Ar mai fi Samsung c3300k champ. Eu l-am achiziționat de curând și sunt mulțumită. Are și slot card, cameră de 1, 3 mega (cam slăbuță, dar e ok căci eu prefer camera foto pentru poze), radio, sunet excelent, bluetooth, etc. Îmi place că e mic și compact, meniul este simplu, dar sărac în aplicații. Costă 380 de lei la liber, iar cu abonament la Orange e 150 de lei, sau pe-aici.
http://3.bp.blogspot.com/......hamp+1.jpg

| Renesmee1 explică:

Pai am gasit sh LG optimus chat este bun?

Răspuns utilizator avertizat
| DeUtZaTa a răspuns:

Http:\\www.cumparari.ro\telefoane-mobile-c3277\f:cu-touch-screen\
plzz fundita ca eu nu am niciuna.Si am raspuns corect.

| PunkLollipop98 a răspuns:

Samsung corby

| Rypperz a răspuns:

Lg-KP500