| ECUCI a întrebat:

Care este diferenta dintre iphone 4 si iphone 3g s?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Chrome_1943 a răspuns:

3G s nu filmeaza. Iphone 4 filmeaza, are camera mai performanta

Fundaa :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai capetele seci care cumpara asa ceva.mananca o ciorba ca sa dea 600 euro pe un tel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu care ca si tata vrea sa imi ia unu si azi sa aleg intre 3 sau 4...cred ca aleg 4 si nu e scump e 500-600 euro