| wannabe a întrebat:

Care sunt cei mai rezistenti adidasi dintre firmele:adidas, nike, puma si reebok?

Răspuns Câştigător
| Stelistu a răspuns:

Ba fra dupa parerea mea eu zic ca adidas e mult mai bun si sa-ti confirm si de ce.Eu am o pereche adidas torra http://www.furgenyuszi.hu/images/909444.jpg si sunt foarte multimit d ei am jucat si fotbal si arata impecabil. Dar mai am si o pereche nike egoli pe care i-am cumparat acum de curind http://www.randoutfitters.com/images/EGOLI.jpg si sunt sub orce critica mau dezamagit foarte mult am jucat odata fotbal cu ei si dupa cateva min au inceput sa ma doara piceioarele ingrozitor in concluzie eu zic ca adidas e mai bun

39 răspunsuri:
| d33a a răspuns:

Adidas happy

| domidoc a răspuns:

Depinde de dedicatia lor.Anumite tipuri sunt pentru.anumite sporturi, altele pentru.alte sporturi, altele dor accesoriu vestimentar. Apoi depinde si unde sunt produse.Chinezismele...Si mai depinde si cat ii folosesti. Daca nu-i mai dai jos din picioare...

| catalina_2916 a răspuns:

Nike. q sigurantza happy

| Babushka a răspuns:

Eu cred ca depinde si de noi cum ii pastram degeaba sunt adidas sau nike daca mergem cu ei in ultimu hal ii udam ii rupem

| utzuman2006 a răspuns:

Ia-ti o pereche din fiecare, in scurt timp afli raspunsul...simpluwinking

| bigalexS a răspuns:

Taica-meu are adidasi de la ADIDAS de 5 ani si inca arata super, deci optez pentru adidas.

| alindoolce a răspuns:

Mie imi plac adidasi lotto big grin

| dia_3530 a răspuns:

Pai eu am din toate dar cea mai buna firma este puma... mie cel putin pumele mi au tinut mai mult si pe toti i am purtat la fel...depinde si de care iti place tie.ciao!

| Adrian_Enache_1993 a răspuns:

Adidas

| myhaybabanu a răspuns:

Nike.