| emoboy a întrebat:

Care sunt cele mai bune firme calitativ la adidasi,tricouri,treninguri si sepci(la fiecare in parte)? Dintre Adidas,Nike, Puma, FILA si Reebok. Funda pentru cel mai frumos raspuns.

Răspuns Câştigător
| cristi4270 a răspuns:

Mie depinde imi place Adidas si Puma.
Multi le poarta, chiar si superstarule ca Messi, Cristiano Ronaldo etc.Sunt firme foarte bune. Funda?

2 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Pe http://www.adidasi-haine-online.ro/ le gasesti cam pe toate astea.

| Pierre_Elisa_1990 a răspuns:

Salut poti cumpara adidasi puma precum si alte produse foarte bune de pe site-ul acesta - www.epantofi.ro/puma.html Puma a fost infiintata in 1948, si primul adidas scos pe piata a fost numit Atom, acesta fiind un adidas pentru fotbal. Nu mult dupa acest eveniment, multi atleti au inceput sa poarte Puma in cadrul unor evenimente majore. In 1952 atletul Josef Barthel a purtat adidasi Puma si a castigat Medalia Olimpica de Aur. In 1956 a fost introdus si insemnul cu dunga, care a fost folosit mult timp. De abia in 1968 a fost introdusa emblema Puma (forma de pisica), iar in acelasi an s-a produs un mare eveniment: Tommie Smith, care a castigat medalia olimpica de aur pentru 200 m in Mexic purta adidasi Puma. In momentul urcarii pe podium a stat descult si cu adidasii langa el. In acelasi timp, colegul de echipa John Carlos impreuna cu Tommie Smith, au facut un gest semnificativ pentru tratamentul malitios aplicat asupra comunitatii afro-americane in acel moment