| gab0ru a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o pereche de adidasi noi. mie imi plac cei cu talpa joasa,mai mult sport. Dintre nike, puma si reebok ce sa aleg? Argumentati raspunsul dat

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu am Nike și sunt mulțumită de ei, sunt foarte confortabili.
Pa, pa.

| rocket a răspuns:

Si mie mi se pare ca Puma arata mai bine. Si aici http://www.marimi.ro/produse/marca-puma sigur vei gasi ce cauti.

| Nickname1890 a răspuns:

Pentru ce sport vrei sa ii folosesti?

| gab0ru explică (pentru Nickname1890):

In general scoala, disco.

| Nickname1890 a răspuns (pentru gab0ru):

Atunci i-ati ce iti place... dar adidasii in general se folosesc pentru sport si d-asta te-am intrebat pentru ce sport ii vrei, pentru ca exista adidasi pentru alergare, pentru tenis pentru baschet, pentru fotbal etc.

Este doar parerea mea, dar e cam penibil sa te duci in adidasi la scoala. Exista pantofi sau pantofi sport daca vrei ceva mai casual. Alege modelul care ti se potriveste tie si iti place, e penibil sa alegi un adidas in functie de marca. Il iei pe care iti place.

| gab0ru explică (pentru Nickname1890):

Eu mai mult ma imbrac sport decat elegant. doar la evenimente speciale ma imbrac elegant. eu am intrebat asa sa vad ce zic si alte persoane. totusi cred ca o sa aleg dintre puma si reebok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ceva nu se poate argumenta pentru ca este vorba de preferinte personale si de trei firme de renume. Aici e vorba de personalitate si de dezvoltare personala care sa-ti permita sa iei o decizie singur.

| JASMYNA88 a răspuns:

Dc shoes:X:X:X daca iti plac cei skate, daca nu, nike mi se par mai ok pentru ca sunt mai rezistenti, adidas am avut si mi s-au dezlipit in fata, desi nu i-am forjat. reebok nu am avut, cred ca sunt ok, avea o colega de-a mea. acum depinde de model si sa cauti sa nu fie lipiti, ci sa fie cusuti.

| Pandaaaaaaaa a răspuns:

Nici una! Vty e cea mai buna si inpresioneaza fetele big grin (Eu iti recomand skeitari) sunt ceva nou si foarte confortabili..Si alegi de parca nu ii ai in picioare, insa acestia sunt de fite nu de alergat..si nu sunt atat de scumpi.Si nu in ultimul caz sunt foarte rezistenti

Eu mi-am cumparat o pereche cu 70lei de la Takko si m-au tinut un an si inca ii mai am. Daca iti iei sa stii ca nu trebuie bagati in masina de spalat. trebuie spalai putin pe exterior cu o carpa.

| gab0ru explică (pentru Pandaaaaaaaa):

Ok,o sa incerc. imi poti lasa un link sa vad?

| Antonio23 a răspuns:

Puma...
Mi se par cei mai comozi. mai draguti la design, usori

| nikkoss29 a răspuns:

Nike sunt americani. Puma si Adidas sunt germane. Reebok apartin de Adidas. Toti made in China, Taiwan, Vietnam etc.
Vezi aici http://bit.ly/originals_ro daca gasesti un model care sa-ti placa.

| anonim0095 a răspuns:

Puma, arata mai bine.

| aikman01 a răspuns:

Calitate/pret puma dar parca toti sunt la fel doar ca difera culorile happy
eu am numai cu talpa joasa si doar nike... mai multe optiuni

| csskull a răspuns:

Uite aici :
http://shoespromotion.pusku.com
Sunt foarte ieftini si trimit in orice tara, transport gratuit.

| benyme a răspuns:

Nike are niste modele foarte faine.