| Amelya02 a întrebat:

Cat costa Samsung galaxy ace la liber?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti greu sa dai un shearch pe net, dar nu tie greu sa pui o intrebare neinteresanta aici ...bravo!

| Schweitzer a răspuns:

799 aici: http://bit.ly/IOVWbQ
Toate cele bune!

| Nicolletaaa a răspuns:

Larisa...fara suparare ai greseli foarte marihappyse spune search si plus daca Amelya vrea sa intrebe nimeni nu o opreste, deci te rog ...macar gandeste inainte sa dai typewinking,,, Si Amelya Samsung galaxy ace la liber cost in jur de 3-4 milioane jumatate, de la Orange este cu 3 milioane jumate iar la vodafote cu 4 milioane si 80 de lei iar la cosmote cu 3 milioane si 20 de lei.Dar depinde de magazinebig grin

| ByByLoVe a răspuns:

Deci 10 milioane 960 de mii in bani veci
P.S Lasati fata, a pus o intrebare si nu sunteti obligati sa raspundeti cu raspunsuri rautacioasehappy

| dIeZz95 a răspuns:

255,44 EUR la Orange