| DouaPuncteIcs a întrebat:

Cat costa un cablu de date pentru Samsung gt-e2120? Astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

15 lei maxim 20. Unde a gasit Dinoco cu 72 lei? 15 lei am dat eu pentru sony ericsson pe 23 dec.Anul trecut.

7 răspunsuri:
| Roxxu13 a răspuns:

Nu am gasit nicaieribig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| DouaPuncteIcs explică:

72 lei?:O:O:O:O:Omai bine nu cumparlaughingeu cred ca pana in 25 leibig grinbig grinbig grin

| Randy Orton a răspuns:

In jur de 72 lei. fundita please!

| Randy Orton a răspuns:

Pourquoi rire? J'ai pensé cu'il était de 72 RON!

| asd a răspuns:

Dinoco te pricepi la telefoane ca mine la francezarolling on the floor)nu trebuie sa-ti iei cablu. daca ai card iti cumperi un adaptor mic cat un stick mic in care bagi calbu sil introduci in usb.eu am de la orange 13 lei costa si este foarte bun.eu am luat cablu de date pentru nokia 6300 cu 12 lei de la domo.