| RoseRosee a întrebat:

Cat costa un caine de rasa shitzu?

Răspuns Câştigător
| shineeshadow a răspuns:

Un caine de aceasta rasa ar costa intre 1000 si 1500 de lei (asta la PetShop).
Dar daca il iei de pe internet te-ar costa mult mai putin (cam 800 de lei).
Nu te asigur ca este bine sa iti iei catelul de pe internet. Daca ti-l iei de acolo se poate ca el :
1:sa fie bolnav
2:sa fie corcit
3:sau sa fie de alta talie (adica sa fie mai mare sau mai mic catelul dar tot de aceeasi rasa)

5 răspunsuri:
| nicolici a răspuns:

In jur de 50 de euro

Răspuns utilizator avertizat
| 28roxy a răspuns:

In jur de 500 de lei!love struck:angrydar merita)

| xAditzu a răspuns:

Pai depinde de unde il iei, daca il iei de la cineva costa cam 150 euro, dar daca il iei de la un pet shop poate fi putin mai mult, da na, sti macar ca e ok cutu tongue!