| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un samsung corby la abonament la cosmote?

3 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Depinde de abonament, cu cât plăteşti mai mult pe abonament cu atât îţi dau telefonul mai ieftin. Uite o listă cu tipurile abonamentelor şi caracteristicile: http://www.cosmote.ro/ro/contractplans.aspx?ns=-10000&cid=17072.

| OnutsaXD a răspuns:

Http://www.internity.ro/samsung-s3650-corby.html
Intra aici si selecteza unul din butoanele verzi ( care corespunde cu preferintele tale ) si apoi o sa iti apara pretul.
Sper ca te-am ajutat.

| laura120 a răspuns:

Mai bine il iei la liber, deoarece la abonament poti sa il platesti dublu si nu merita.Mai bine iti iei alt telefon la abonament, unul mai bun, sau ti-l iei pe acesta la 300 lei.