| RPG878 a întrebat:

Cat dureaza sa comand un vape pe glovo? Adică durează cam 15 min sau mai mult?

3 răspunsuri:
| L3golaS a răspuns:

Sa comanzi dureaza 5 minute, sa iti ajunga produsul? Nu stiu exact o zi doua, poti sa comanzi cu glovo sa ajunga in 30 de min, dar daca cei care livreaza nu il trimit sau nu il au in stoc dureaza doua trei zile...

| Violleta2022 a răspuns:

Cat scanezi buletinul si-l atasezi comenzii, ca sa confirmi ca ai peste 18 ani ca tranzactia sa fie legala si acceptata sa fie procesata.

| ReddY25 a răspuns:

Nu mai bine ii suni pe ei?