| danela1234 a întrebat:

Daca comand vape cu nicotina pe glovo Ploiesti, imi cere bulentinul?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Acum poate sunt eu 'mos' desi nu-s, am prins cam tot ce ati prins voi in materie de tehnologie dar si ce a fost inainte de tabletewinking
Din cate stiu, poate ma insel, dar acest vapat nu e mult mai nesanatos chiar decat fumatul clasic?
Eu am fumat tigari clasice si apoi electrice si acolo m-am oprit, si bine am facut.
Acum respir mult mai bine si ma simt de 10 ori mai bine.
Nu va mai bateti joc de sanatatea voastra cu prostii doar pentru ca asa e moda! Dupa vechea sintagma romaneasca " ce porti lele chelbea-n cap? pai daca asa-i moda, ce sa fac?"

| Sophieka a răspuns:

Ai putea sa lasi porcariile...Anturajele...Prieteniile, muzica, filmele si hainele prostesti si sa iti comanzi carti de dezvoltare personala, sa faci niste cursuri, meditatii sau ceva constructiv.

| Anonimul151 a răspuns:

Vapatul este foarte dăunător. Este probabil mai dăunător ca și fumatul clasic.

Da, exista și cele fara nicotină, însă și acele contin niște substanțe chimice foarte toxice care dăunează grav sănătății.

Cunosc persoane, care de la vape fără nicotină, a făcut parodontoza ( iar înainte de a fuma ), nu a avut absolut nici o problemă. Deci, recomandarea este să nu te apuci dacă nu vrei sa ai probleme grave de sănătate.

Nu recomand nici cele cu nicotină, dar nici țigările clasice.

Nu merită să îți irosești banii pe prostii de genul. Mai bine faci ceva mult mai util cu acei bani, sau îi aduni.

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Buna! Daca stai in Ploiești si ești minoră, găsești multe magazine unde nu ți se cere nimic. De ce ai alege sa comanzi de pe Glovo?
Nu recomand vapatul oricum!
Nu, nu iti cere buletinul. happy