| anonim_4396 a întrebat:

Cat e un iPhone luat la liber?

3 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Sint pe net siteuri de unde le poti cumpara mai ieftin si sint noi, trimise de la producator, daca vrei iti pot da un site si vezi ceea ce doresti:
http://www2.dealextreme.com:8080/products.dx/category.511
Sa-mi trimiti apoi mesaj in privat si sa-mi zici daca ti-au placut.

mlm
| mlm a răspuns:

Draga Tudor, am o cunostinta care are telefon cumparat de pe acest site si pot sa-ti zic ca al are de un an si inca nu s-a stricat, ceea ce zici tu ca tine numai 3 luni este absurd, intr-adevar pretul este mic dar pot sa-ti zic ca cu putin noroc poti sa nimeresti chiar unul bun. Poate nu este o marca foarte performanta, dar nu trebuie sa dezamagesti omul si sa-i spui ca unul cu adevarat performant costa o avere care pentru unii este greu de obtinut.Sint iPhoane, ca si alte telefoane care crezi ca costa mai putin si te pot tine chiar mai mult decit altele performante.De ce multa lume prefera tel Nokia cele vechi tip caramida, pentru ca sint proaste? Afla ca le prefera ca sint cele mai bune si tin incarcate o perioada mult mai mare decit celelalte tipuri.Asa ca nu te supara nu are rost sa facem comentarii inutile, eu am dat un site doar sa-si faca omul o parere nu i-am zis cumpara de acolo ca sint bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te supara @mlm, dar ai trimis omul spre prapastie. Acele iPhone sunt contrafacute, si sti de ce? pentru ca producatorul de la Apple nu vinde telefon iPhone 3G la liber la pretul de 99$.
Si unde ai vazut tu iPhone cu Dual sim (doua cartele) sunt cele mai mari tepe! pentru ca sunt produse in serie de chineji si tine cam 3 luni. Stiu pe cineva care vinde telefoane Nokia N 95 la pretul de 400 ron, si tot asa dual sim, cum iti explici asta:http://officegsm.ro/replica-fidela-iphone-dual-p-185.html?
Pretul unui iPhone e : de la 4.469,06 RON Apple iPhone 3G 32GB
-||- : de la 2.096,25 RON Apple iPhone 3G 16GB
-||-||- : de la 1.882,43 RON Apple iPhone 3G 8GB