| magma8 a întrebat:

Cat va fi LG G3 de Black Friday(sau cat a fost anul trecut)considerand ca costa 1.500 lei? As vrea in special daca se poate pretul de pe eMAG.

2 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Salut,
In momentul de fata el se gaseste la pretul de 1500 lei pe e-mag dupa cum bine stii. De Black Friday daca sunt corecti cei de la e-mag poti obtine la el o reducere de maxim 200 de lei, dar pentru asta iti recomand sa il urmaresti in continuare telefonul sa vezi daca ii mai creste pretul inainte de Black Friday, este bine de stiut ca trebuie urmarite produsele care doresc a fi achizitionate de Black Friday cu 3 saptamani inainte de inceperea evenimentului, si un alt sfat daca i se face reducerea ar trebui sa stai treaz toata seara pentru ca site-ul va fi blocat in permanenta.

Succes

| Rager a răspuns:

Salut,
Aici poți găsi toate informațiile despre campania de reduceri din acest an : http://goo.gl/MYMuwb