| Incarcare a întrebat:

Caut chitara de vanzare. big grin Pret maxim: un milion jumate! Va rog contactati-ma la emailul saturday_night33@yahoo.com

1 răspuns:
| nooname237 a răspuns:

Uite asta e o chitara buna si costa 154 lei.Doar ca mai trebuie sa platesti transportul. Mai bine iti iei una noua si stii ca nu are nici o problema si e fara zgarieturi. http://www.fly-music.ro/......-set.html. Eu cant la chitara de 2 ani si crede-ma ca se merita toate chitarile mele le-am cumparat de pe acest site. Sper ca te-am ajutat. Funda?