| anonim_4396 a întrebat:

Ce alegeţi dintre Converse, Sk8 şi sandale?

15 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Pe vremea asta clar nu ar merge sk8, dar o pereche de Converse si sigur niste sandale ar merge perfect.

| TraficDeMentosane a răspuns:

Sk8 si/sau sandale big grin.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Converse :

http://t1.gstatic.com/......tp?/images

Imi arde de glume :))

Ps. E vara, e cald, aleg sandale :))

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Sk8 clar, Converse mai rar.Sandalele...iac. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@VintageGeisha
Sk8 moft? Wtf?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Măi @VintageGeisha, eşti puţin prea vintage, crezi că dacă nu ai sk8 nu te poţi da cu skate-ul? Şi de când sl8 sunt incomozi? Dacă prietena ta nu a ştiut să-i aleagă şi o rod asta e altă problemă. Măcăr ai purtat vreodată ca să-ţi dai cu părerea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@VintageGeisha
Ştiu că în mare parte ei sunt purtaţi de tipi şi TIPE pe skate-uri, însă sk8 nu sunt deloc incomozi, mai bine ai încerca să porţi înante să zici asta.xd

| KyraW a răspuns:

Conversii...sunt foarte comozi si merg aproape cu orice tinuta casual.Si imi mai plac pentru miile de modele impimate pe ele.Deci daca nu iti plac ei, cu siguranta o sa iti planca modelul lorlaughing

| MindBlowing a răspuns:

Sk8 love strucklove strucklove struck

| JANAKS a răspuns:

Pe locul I sunt Sk8 love strucklove struck
pe locul II sunt Conversii
si pe locul II sandalele

| VintageGeisha a răspuns:

Pai depinde ce ocazie

daca te duci la o plimbare converse un o alegera buna, daca te duci la un party mai sifisticat in aer liber poti lua sandalele iar sk8-ri nu mi se par foarte comozi, prietena mea are si ii poarta si foarte des si o rod so ...not a good idea.dar dupa parerea mea sk8 sunt un moft sau o modalitate de a atrage tipi cool.adica daca nai skate de ce i-ai lua...anyway sorry daca v-am suparat si aveti grila

Cum se spune"XoXo"

| VintageGeisha a răspuns:

Da Mrocks mi se pare aiurea sa porti genul asta de pantofi daca nu ai skate... daca nu esti de acord cu ce spun eu sa iti aud explicatia smartass.

| VintageGeisha a răspuns:

Eu nu spun despre un lucru care e aiurea pentru ca trebuie neaparat sa-l port imi pot da si cu "parerea", tu se pare ca te-ai axat pe ideea ca daca nu porti un lucru nu trebuie sa si considari ca e aiurea sa il faci/porti chiar daca nu ai si perechia sa...Si vintage nu inseamna demodat, cum se pare ca tu in contextul asta il folosesti.
Si tu stii macar de ce talpa e din cauciuc? Poate sa nu alunece de skatebord nu? deci daca asta nu dovedeste ca sunt facuti pentru skate atunci...by the way cauta si tu pe google skateri sa vezi ca iti apar imagini cu tipi pe skate-uri...

| didilove a răspuns:

Dupa parerea mea sandalele sunt mai bune pentru perioada asta...dar eu sincer as alege Convese:X

| florin9999 a răspuns:

Converse clar!