| wolfves a întrebat:

Ce banda de alergat buna imi recomandati pana in 1000 de lei? Eu sunt sedentara, deci ceva mai usor pentru incepatori, dar sa ma ajute sa fiu mai in forma si sa nu mai obosesc atat cand merg. Mentionez ca nu am folosit niciodata una, dar cred ca ma descurc cu butoanele.
Si o intrebare : cand alerg pe ea, aud vecinii de jos? Ca probabil ar veni la usa dupa cateva zile si nu vreau asta.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"cand alerg pe ea, aud vecinii de jos?" - da, asta e o mare problemă.

te-ai gândit și la o bicicletă staționară/fitness? Aia nu face nici un zgomot.

uite aici:
https://www.emag.ro/biciclete-fitness/c