| luri a întrebat:

Sunt bune benzile de alergat mecanice? Tocmai am gasit una pe net, mecanica, la un pret destul de bun insa eu nu am avut niciodata banda si nu stiu cum functioneaza mai exact! Alerg din primavara si nu imi pot inchipui cateva zile fara sa alerg dar toata iarna sad. Ai mei nu inteleg aceasta "problema" a mea cu sportul si nu vor sa ma ajute cu bani sa-mi iau una noua.

3 răspunsuri:
| PreaTareღ a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva,
Cauta pe youtube, or google.
''Benzi de alergat mecanice"
Sau
"Activarea benzilor de alergat mecanice"

| LoLiPoP101 a răspuns:

Dar poti sa alergi si iarna..nu este atat de greu, e mai ok sa alergi printr-un parc decat in casa intr-un mediu neaerisit!

| AndreeaZS a răspuns:

Da sunt bune.Eu am una si merge perfectsi te ajuta sa si slabesti. Sper ca sfatul meu sa te ajute.Noroc!kiss