| MariaCris1 a întrebat:

Ce cadou ii pot face mamei mele de Craciun?

Răspuns Câştigător
| dorin1990 a răspuns:

O cana cu poza ta imprimata pe ea, eu i-am facut mamei mele si inca e tot fericita cand o priveste sau bea ceai din eahappy

6 răspunsuri:
| KittenLover a răspuns:

Pai poti sa ii cumperi o bluza, un parfum, ceva bijuteri daca poarta. Daca nu gasesti ceva pe gustu ei, mama ta se v-a bucura cu o imbratisare de le tine asta este mai valoroasa decat orice cadou.

| OnuOnulică a răspuns:

Tu esti cadoul ei.

| thevampirediaries5 a răspuns:

Nu cred ca ca noi iti putem spune ceva concret pentru ca nu ii stim gusturile. Poti sa ii iei un set de pahare cred ca asta i-ar placea oricum... big grin Si scrie-i o felicitare big grin

| ombladon112 a răspuns:

Iti recomand sa te inspiri din oferta aniversare eMAG http://bit.ly/eMAG12ani

| brandsfashion a răspuns:

Un sort de bucatarie, niste papuci cu Mos Craciun, un ceainic, uite aici gasesti idei cate vrei http://www.cadouri-de-craciun.net

| mirelamt a răspuns:

Intra pe magazine de cadouri online si gasesti idei, de curand am intrat pe www.swiss-corner.ro.