| sigmanet a întrebat:

Ce doriti sa va cumparati cu ocazia Sfintelor Sarbatori Pascale? Electronice, electrocasnice, componente IT, laptopuri etc.

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Imi doresc zile frumoase, insorite si multa sanatate sa ma pot bucura de elehappy

10 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Nu este nici o legatura intre sarbatorile pascale si cumpararea de tehnica IT, electronice si electrocasnice.
Prefer sa ies in natura cu un cos plin de bunatati specifice pastelui.
Nu prea inteleg de ce sarbatorile crestine trebuiesc denaturate cu goana dupa cumparaturi?

| psiholoaga a răspuns:

Eu o sa imi iau o rochie. Mi-am dat seama cu tristete ca nu am niciuna in garderoba.

lolita
| lolita a răspuns:

Nimic as dori sa pot veni in romania, acasa sa petrec sarbatorie cu ai mei, am trei ani de cand nu i-am mai vazut.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nimic din toate astea. Imi doresc linsite, sanatate si lumina. Pastele este legat de o altfel de bucurie, n-as putea-o combina cu febra cumparaturilor.

eileen
| eileen a răspuns:

Mi-ar placea un cuptor performant, m-am saturat sa stau cu sufletul la gura. mi-o iesi, nu mi-o iesi checul!

eileen
| eileen a răspuns:

Off topic: psiholoaga, iti donez eu cateva, duduie sifonierul de rochii, desi pe multe nu le-am purtat niciodatawinking

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

2 vacante - Una la Istambul, cealata in Egipt, Sharm el-Sheick

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi doresc sa-mi pot plati ipoteca.

| mihaela_5361 a răspuns:

Nimic în mod special...nu ca aş avea de toate, dimpotrivă! Mai degrabă aş vrea să-mi petrec sărbătorile la iarbă verde, în natură. Electronice, electrocasnice...cine şi le-o mai permite...la cât o să coste masa de Paşte...

| culinarpentrutoti a răspuns:

Un set nou de vesela, cupe de inghetata si/sau pahare cu picior pentru vin.