| Clauditza a întrebat:

Ce gen de muzica asculta cei care poarta manusi de plasa scurte fara degete? Si ce semnificatie au ele?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Cei care asculta Metal de obicei. Au ca semnificatie individualizarea lor. Pentru ei asta ii deosebeste de cei care asculta alt gen de muzica.

9 răspunsuri:
| rey a răspuns:

Gothicii.

| hamsterx a răspuns:

In general asculta rock acele persoane, sau punk.nu au nicio semnificatie, doar ca asa poarta si vedetele care canta melodii rock/punk si e un accesoriu dragut. happy

| hax0r a răspuns:

Ce gen de muzica asculta cei care se imbraca cu chinezarii din piata? Si ce semnificatie are ele?

| Klara a răspuns:

Emo...si isi acopera taieturile cu ele happy

Răspuns utilizator avertizat
| SexyChick a răspuns:

Cei care asculta rock si orice subgen al rockuli cum ar fi screamo .hardcore.metal etc in general cei emo/punk poarta manusi plasa cei emo negre si punkerii cat mai colorate in culori neon happy

| everyyoueveryme a răspuns:

Ciudata intrebare mai pui!
de parca ar avea explicatie manusile in gandirea adolescentului...sa fim seriosi...manusile de acel tip le porti.sa fi cool sa zicem(sau poate iti plac, sau crezi ca st la modathinking), dar ele NU reprezinta muzica pe care o asc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care asculta muzica rock si mai sunt cei emo

Dai si tu o fundita ca nu te doare mana big grine rog

| lexony a răspuns:

Pai dupa cum zici tu, eu cred ca asculta rock si sunt emo.big grin