| IceCream22 a întrebat:

Ce genti se poarte anul acesta pentru scoala? big grin

5 răspunsuri:
| babygirlmeli a răspuns:

Eooo mi-am luat una neagra mai mare, pe umar, tip poseta. da' foarte faina big grin neagra cu scris pe ea. scrie ca "don't worry. be happy"

| FuunkiiieDoll a răspuns:

Pai depinde. cele cu imprimeuri funky pe ele.sau unele sunt chiar sh cu emoticons... dar eu prefer mai mult ghiozdanele.tot cu imprimeuri.sh mai lasat asa pana pe la fund.nu se mai poarta ghiozdanu` sus langa umeri.

PS:eu anul trecut am avut geanta sh m-a durut umarul extrem de tare.ghiozdanul e mai practic.
bafta:*
sper ca te-am ajutat.>big grin

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Depinde ce clasa esti.eu asta o am de fapt am 3 una neagra, roz si alba. dar nu acelasi model.:D http://www.google.nl/......tp?/imgres r:11, s:0

| Alina21n a răspuns:

Cele pe un umar, tip poseta dar mai patratoasabig grin funda polz am nevoie