| Illuminati2016 a întrebat:

Ce inseamna disponibil la comanda in magazin?(In Dedeman)

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Adica produsul nu exista pe stoc si trebuie sa il comande si ei din alta parte. Deci nu-l poti cumpara pe loc. Probabil vei fi anuntat telefonic atunci cand produsul va ajunge in magazin. Sau faci comanda online si poti cere ca livrarea sa se faca acasa.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

El nu este de vânzare, căci a mai rămas un unic exemplar de model.
Dar dta vrei să cumperi unul.
Atunci faci o comandă soliciți să se producă pentru tine.
Este gata, este adus la magazin.
El nu va fi vândut altei persoane.
El este disponibil acum în magazin pentru a fi vândut ție.

| Goete a răspuns:

Inseamna ceea ce inseamna in orice magazin si ce iti spune cuvant cu cuvant.
E chiar nasol sa nu intelegi asta, foloseste traductor daca nu intelegi romana