| DanielDanny a întrebat:

Daca vreau sa dau comanda de mai multe produse de la Dedeman care unele sunt disponibile doar online si unele in magazin, vin toate odata?

Si daca fac comanda la ghiseu de informatii trebuie sa am codurile produselor? Alea care apar pe pagina fiecarui produs! Sau cum se da comanda acolo?
Pentru ca vreau sa iau ceva care merge dat comanda doar la ghiseu si daca tot merg acolo vreau sa dau comanda de mai multe!

1 răspuns:
| Frank51 a răspuns:

Cele din magazin nu vin, se rezervă. Trebuie sa ai codurile când comanzi din magazin, te scutește de 30 de minute de stat.