| pinky_2290 a întrebat:

Ce modele de blugi se mai poarta sezonul asta? Am auzit ca cei decolorati sau deschisi la culoare si rupti. E adevarat?

Răspuns Câştigător
| ruxybelle a răspuns:

Da dar se mai poarta si cei de culoare mov, roz, gri, alb.../

7 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Cu cât mai rupţi, cu-atât mai bine şi mai la modă!

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Aruncă o privire la blugii de aici http://iunnia.wordpress.com/2010/02/13/tendinte-primavaravara-2010/

| ruxybelle a răspuns:

Se poarta blugii skinny colorati si cu diferite modele love struck dar nu se mai poarta aia rupti [-x cu cat mai intregi cu atat mai la moda tongue

| PiTik0t a răspuns:

Da este adevarat love struck Decolorati, rupti, si de culori "vi"...cum e roZul, Movul, dar si Gri, aLbi...love strucksper ca te-am ajutat:X

| AGGA a răspuns:

Culoarea blugilor care se poarta e influentata in cea mai mare parte de anotimp:de exemplu bugi deschisi la culoare, albi, gri, se poarta in general vara iar cei inchisi iarnahappypoate ca ai observat si tubig grin

| Elena_1106 a răspuns:

Gabriela are dreptate

| chichipont a răspuns:

Da este adevarat