| baiatuucupizzza a întrebat:

Ce nota dati la Romtelecom clicknet?

Răspuns Câştigător
| Ciocolataaaaaaaa a răspuns:

1 e cel mai varza

10 răspunsuri:
| aaaaaaa1 a răspuns:

este f bun nu mi-a facut niciodata problemewinking

| Irinna a răspuns:

| JuLien a răspuns:

Un 8. este foarte ok ca netul nu prea pica mai niciodata, dar are viteza mai mica decat RDS pe care-l folosesc momentan.

| ZeePinkStar a răspuns:

Eu 10** :X:X is foarte multumita de netu` meu :X

| matchpoint a răspuns:

Buna ziua, la serviciu am lucrat vreo trei ani cu clicknet si nu am avut niciun fel de problema in toti acesti ani. De vreo2 luni lucrez cu rds( nu ma intreba de ce, sefa stie), si imi cade netul din 30 in 30 de minute. O zi buna.

| ema69 a răspuns:

Nota zece cu felicitari.Am incercat toate variantela si am ramas pe romtelecom clicknet, sunt foarte multumita.

| HellYeahChristine a răspuns:

Un 8.Merge bine, viteza buna, nu prea pica doar ca daca intarzii 2 zile platirea facturii ti-l taie.Sau,mai rau, daca data scadenta e de ex 18, netu ti-l opreste cu 2 zile inainte.Per total e ok doar sa platesti la timp big grin

| Marian_6643 a răspuns:

4 ca nu pica dar viteza de download foarte mica ( 600 kb ) pentru pretul foarte mare care il dau lunar abonamentului...

| Rebecca_5481 a răspuns:

Clicknetu` este dupa mine cel mai varza. Upc merge cat de cat. dar cel mai bun esti RDS dar in anumite orase se pun doar la bloc :-D

| Edwwward a răspuns:

1 e cel mai varza imi cade netu seara mereu