| RaR a întrebat:

Mi-a expirat internetul de la Romtelecom, Clicknet de vreo 1 luna, 2 si vreau sa renunt.De la ce firma m-ati sfatui sa imi trag net? Dati-mi detalii si preturi, dau funda!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Sunt 3 firme mari si late care ofera net, romtelecom, rcs-rds si upc. eu am de la rds de ani multi, nu sunt probleme de conexiune, merge bine (zic eu, dar nu joc jocuri online, deci n-as putea spune cum se misca in cazul asta) si in plus la conectarea la internet acum iti dau gratuit si un stick de internet cu care te poti conecta la internet oricand, oriunde, fara cablu, evident, si are si viteza f. buna. depinde insa daca au infrastructura trasa unde locuiesti tu. preturi si conditii vezi aici, acum au si primele 6 luni jumatate de pret la abonament, pretul depinde de ce viteza alegi http://www.rcs-rds.ro/promotii

1 răspuns: