| bebe a întrebat:

Ce parere aveti despre avon?

Răspuns Câştigător
| kathessa a răspuns:

Eu nu am avut niciodata probleme cu nici un produs. Pt banii pe care ii dai, sint superok, sincer.

19 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Destul de buna.

| Sabwy a răspuns:

Mie imi place cam. DELOC.:p Eu imi fac cumparaturile pentru Beauty. de la SEPHORAlove struck Sunt scumpe dar de calitate...:X

| ɮʟօռɖɖα a răspuns:

E buna firma... imi plac prodsele de la ei. E chiar ok love struck

| wannabe a răspuns:

It sucks thumbs down

| danutza a răspuns:

Inainte una buna...insa acum straight face

| carminaburana43 a răspuns:

Sunt unele produse destul de bune zic eu.Am de exemplu un parfum pe care il folosesc de doi ani de zile summer white... dar si mastile si spumantele de baie sunt ok.

| girlxx21 a răspuns:

Nu ma atrag produsele lor. Am facut de 2 ori comanda si nu mi-a placut nimic din ce am luat. Ia-ti produse de la SEPHORA sunt de calitate ai sa fi multumita cu siguranta cu tate ca sunt mai scumpe.

| Letytzy@ a răspuns:

Am o parere buna.Multe produse sunt bune dar nu toate.

| monyk a răspuns:

Buna, unele produse sunt foarte bune, dar multe lasa de dorit, eu una nu prea ma dau dupa avon, prefer altele, am avut niste creme, care ai mult rau decat bine mi-au facut...

| emima a răspuns:

Unele produse sunt bune dar nu si acele creme de fata mai ales alea lichide ca iti apar multe cosuri si eu folosesc dar folosesc in special luciu de buze gel nde dus creme de corp

| eek a răspuns:

Sunt reprezentant.si chiar unele produse sunt foarte bune. spre exemplu creionul contur pentru ochi jillian dempsey. e cel mai bun pe care l am incercat pana acum.are o textura foarte moale si il face usor de aplicat.si rezista foarte bine. dar despre produsele de la color trend. pot spune ca sunt cele mai proaste din gama avon... parfumurile sunt f ok.chiar imi plac... unele poate au preturi cam piperate dar. oricum sunt de buna calitate si rezista pana la 8 ore pe pielebig grin si nu.nu fac reclama. e doar parerea personalabig grin

| buburuzAndreea a răspuns:

Imi plac cremele de protectie solara pentru copii (au factor de protectie 50 si 30, iar cel de-al doilea, cu aroma de pepene, e pur si simplu delicios!), rollon-ul Pur Blanca, 2 parfumuri (Make me smile si Be Spontaneous), crema de maini cu minerale de la Planet Spa, stugurelul cu aroma de pepene si cel cu ulei de jojoba. Si mai e un creion pentru ochi cu mina moale. love struck Pe astea ti le-as recomanda.

In rest, celelalte produse nu prea m-au convins. Intradevar, ojele nu prea sunt bune, sar dupa doua zile.

Aaa si daca ai ochi bun, din cand in cand mai apar niste ceasuri, bratari, medalioane, genti dragute. Majoritatea sunt kitchoase, dar daca ai rabdare, apar si cateva care merita investitia.

| maria_5001 a răspuns:

Pai da...anumite produse sunt chiar ok... dar nu toate :p
si.parerea mea e ca imi mananca salariul rolling eyes

| d33a_9154 a răspuns:

Sunt bunehappy...nu chiar toate... da merge...sunt unele produse care is chiar tampitelaughing... da mergehappy

| ralukyn23 a răspuns:

Yo sunt reprezentant la avon...intr`adevar unele sunt super.cum ar fi mastile si altele... dar unele chiar nu sunt bune deloc,, .pwpici

| khrysu a răspuns:

Lasa de dorit unele produse.prefer oriflame.sunt si mai ieftine si mai bunehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Produsele de la vichy sunt cele mai bune cu diferenta.parerea mea personala e ca avonul e destul de bun si accesibil pentru toate buzunare

| ciresika a răspuns:

O parere destul de buna... dar nu sunt atrasa de asa ceva... cel mai bine este naturalul...

| nicoleta_1811 a răspuns:

De cand sunt reprezentant cele mai multe produse care le folosesc sunt de la avon si imi plac foarte mult, am cumparat un ruj persistent care te tine toata ziua si nu exagerez.