| Andra4862 a întrebat:

Ce părere aveți despre flip?

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Companie cumpărată de eMAG care vrea să scoată profit de pe urma oamenilor. Îți ia ochii cu transport gratuit și cu "oferte de nerefuzat" când de fapt vinde telefoane la suprapreț cumpără telefoane la prețuri jegoase(cam cu 30% mai ieftin).

A explodat datorită promovării eMAG.

| helpforyou a răspuns:

Au telefoane recondiționate Piesele înlocuite nu sunt originale. Asta este o problemă pe termi termen lung.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit niste review uri acum ceva timp si lumea zicea ca dupa ce le-a venit telefonul si au vrt sa-i faca retur s-au facut disparuti...https://www.youtube.com/watch?v=tJpk-m8W64I in video zice ca au fost ok... acum na

| omaniparmeum a răspuns:

Am o cunostinta care a luat un iphone 11 de la ei, e ok telefonul. Eu telefon sh am comandat de pe totalconvert si sunt multumit.