| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre hainele de la decathlon?

5 răspunsuri:
| Sophie1234567 a răspuns:

Pentru sport sunt foarte bune deoarece ele sunt facute special sa absoarba transpiratia si sa fie comode. Insa pentru zi de zi nu stiu daca este chiar placut.

| Răzvi4Deni a răspuns:

Sunt de calitate, mie asami se par, desi nu am achiziotionat foarte multe.

| AnnaBannana a răspuns:

Pai,sunt pentru sport, si ca haine pentru sport sunt foarte bune, dar nu si cu alte ocazii...

| Blackrose4 a răspuns:

Haine sport de bună calitate. happy

| Lola05 a răspuns:

Sunt bunuțe.
Nu sunt extraordinare, dar pentru sportivii amatori sau începători sunt numai bune. Pentru profesioniști în schimb, cam lasă de dorit.