| Patricia_6556 a întrebat:

Ce parere aveti de hainele de la StarShiners?

7 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Mie,una,mi se pare prea incarcate si cam de pitipoanca, sincer.

| bogdanworld a răspuns:

Hainele starshiners sunt doar pentru pitziretardatus laughing, scumpe pentru cat de prost calitative sunt...dar la noi merge ca prostia e in floare rolling on the floor

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Scumpeelaughing

| mihaela31 a răspuns:

Sunt frumoase,dar cam scumpe, iti poti lua haine si mai ieftine din magazine, la fel ca ale lor.

| lovem3 a răspuns:

Sunt frumoase in poze! si sunt cam scumpe straight face repet doar in poze materialul e groazinc cel putin la rochitestraight face si-a comandat o prietena 2 rochite de acolo si a avut surpriza neplacuta sa foe un material foarte foarte prost iar culorile nu mai vb cu sunt foarte sperse comparativ cu pozele

| ღKittyღ a răspuns:

Sunt frumoase si moderne...clasice, elegante dar totusi scumpe...

| crazygirl_2204 a răspuns:

Preturile sunt foarte bune in comparatie cu hainele din magazine, calitatea lor e foarte buna happy eu am comandat si am mai scris la o intrebare, sunt mjultumita si livrarea mi se pare foarte buna si rapida