| LanguageMaster a întrebat:

Ce părere aveți despre magazinul online wish.com?

6 răspunsuri:
| anoonimull a răspuns:

Am comandat de acolo si mi-a venit, dar ai grija ce scrie la produs, deoarece stiu o persoana care si-a comandat un laptop si a primit o folie pentru laptop.
Uite-te si la ultima poza deoarece uneori arata ce este de fapt.
Nu-ti recomand sa-ti cumperi telefoane, laptop-uri sau tablete de pe site, in rest poti sa-ti cumperi haine, haine pentru animale sau accesorii pentru telefon sau acele jucarii squishy.

| Ltyiiol a răspuns:

Prețurile sunt prea mici, deci hainele si ce se mai vinde pe acolo sigur sunt fake.

| Criss_1252 a răspuns:

E bun magazinul, dar cum a spus și anoonimull. Pentru accesorii, haine sau diferite obiecte pentru casa etc. Sora mea cumpara destul de des de la acest magazin anumite "prostii" cum ii spun eu, dar mereu a primit ce a comandat.

| LanguageMaster explică (pentru anoonimull):

Prețurile nu-ți par cam ciudate?

| Theodora_Briana_1965 a răspuns:

Sincera sa fiu, nu incerca.Multi isi iau teapa, si nici haine sa nu incerci sa iei.Marimile nu se potrivesc, preturile sunt mici, deci e clar ca sunt fake(ceea ce nu prea conteaza, dar daca pe tine te intereseaza, am spus-o). Deci practic, NU INCERCA!

| anoonimull a răspuns (pentru LanguageMaster):

Unele lucruri sunt gratis, doar transportul trebuie platit.
Am cumparat si lucruri care sunt gratis si au venit.
La partea cu preturile, asta e strategia lor, pun un pret foarte mare si ii pun o reducere foarte mare, asa de mare in cat majoritatea obiectelor valoreaza intre 4 si 50 de lei.
Transportul costa 8 lei din cate-mi amintesc si se poate platii doar cu cardul.
Produsele ajung la posta si trebuie sa astepti destul de mult pentru ele, eu am asteptat la majoritatea produselor peste 2 luni.