| WithoutName123456789 a întrebat:

Ce parere aveti de magazinul online CEL.ro?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Foarte ok, am comandat de multe ori de la ei și am fost multumiță. Prețuri bune și seriozitate

| AvalohAlyn a răspuns:

Am luat de la ei, sunt de incredere si foarte promti.Mi-a venit a doua zi coletul.Sunt seriosi, recomand!

| GabiDumitrescu a răspuns:

De parca nu geme netul de cit de jegosi sunt... daca vrei cabluri usb bune, ia frumos din China. Dureaza oleaca, dar preturile ies si la un sfert fata de la noi. happy

| Sn4k3 a răspuns:

Am comandat si eu si prieteni de ai mei de acolo si n-am avut nici o problema.

| gabicoo a răspuns:

Nu sunt seriosi.
De evitat.

| laSoledad a răspuns:

Incearca pcgarage.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu am comandat niciodată, însă și eu am evitat acest magazin online datorita recenziilor negative apărute pe internet.

| adolf11 a răspuns:

N-am comandat niciodata dar am vazut o gramada de comentarii negative legeate de acest site. Ce vrei sa-ti comanzi?

| WithoutName123456789 explică (pentru adolf11):

Vreau un cablu microUSB Anker, deoarece am vazut ca e mai ieftin fata de alte site-uri, dar mai bine platesc putin in plus pentru el decat sa am probleme